Najciekawsze trendy w branży erotycznej

Najciekawsze trendy w branży erotycznej

internetowy seks shop
Rate this post

Branża erotyczna z roku na rok się rozrasta coraz bardziej i pojawiają się w niej nowe trendy. Niektóre trendy jednak utrzymują się od lat.

Co zatem dziać się będzie w roku 2019? Na co można liczyć właśnie teraz? Jakie gadżety staną się modne i warte kupienia? W co ludzie będą inwestować swoje pieniądze? Oto przegląd trendów w branży erotycznej, które będą na czasie w roku 2019!

Co będzie popularne w roku 2019?

Jeżeli chodzi o branżę erotyczną, to z pewnością pewne gadżety, które już są popularne, tę popularność utrzymają. Mowa chociażby o wibratorach anatomicznych, czy specjalnych masturbatorach. Także kulki gejszy, czy specjalne nakładki na penisa będą równie chętnie kupowane przez ludzi odwiedzających sklepy erotyczne, zarówno te stacjonarne, jak też i te online.

Ponad to, coraz większą popularnością będą się cieszyły specjalne lalki, które wyglądem przypominają już żywą kobietę i mają także jej wzrost. Co prawda takie gadżety są na razie bardzo drogie i nie każdego jest na nie stać, jednak coraz więcej mężczyzn decyduje się właśnie na taki zakup. Z pewnością oprócz wyglądu, drugą rzeczą, która przemawia za posiadaniem takiej lalki, jest jej dobra jakość. Cyber gadżety erotyczne już od jakiegoś czasu podbijają rynek.

sex shop internetowy

Kolejnym trendem, który będzie spory w roku 2019, jest trend BDSM. Owszem, ten trend rośnie coraz bardziej z roku na rok i nie bez znaczenia jest fakt, iż księgarnie są wypchane po brzegi takimi pozycjami, jak „Pięćdziesiąt twarzy Greya” lub innymi w tym typie.

Kobiety coraz bardziej otwierają się na rynek fetyszy, a mężczyźni coraz częściej mają możliwość zrealizowania pewnego rodzaju fantazji o dominowaniu.

Nic więc dziwnego, że takie rzeczy, jak pejcze, bicze, kajdanki, maski, sznury do wiązań i inne przedmioty będą sprzedawać się znacznie lepiej niż dotychczas. Ten trend z pewnością więc będzie bardzo silny w roku 2019.

Inne popularne gadżety i kosmetyki erotyczne

W roku 2019 nie tylko pojawią się nowe gadżety oraz kosmetyki erotyczne, ale także powrócą stare bestsellery, które wcześniej sprzedawały się szczególnie dobrze. Mowa tutaj przede wszystkim o takich rzeczach, jak specjalne żele do zabaw, które często są jadalne i można zlizać je z ciała partnera. Mowa także o specjalnych farbach do ciała, dzięki którym można malować i pisać po ciele partnera, a następnie można to zjeść.

feromony dla mężczyzn

Także gry erotyczne zyskają swoją drugą szansę. Coraz więcej osób będzie w nie inwestować ze względu na to, że będą chcieli podsycić atmosferę w sypialni. Takie gry mogą mieć postać karcianą, albo planszową i mogą polegać na wykonywaniu specjalnych zadań.

Jak więc widać, branża erotyczna jest naprawdę całkiem spora i co najważniejsze, nadal się rozrasta. A to sprawia, że na rynku dostępnych będzie coraz więcej gadżetów, których zadaniem będzie ulepszanie lub dawanie przyjemności.

Zdecydowanie warto jest więc śledzić trendy w tej branży, ponieważ istnieje spora nadzieja, że w tym roku znajdzie się w niej coś, co przykuje oko. Na szczęście, osoby które są nieśmiałe, nie muszą chodzić do sklepów stacjonarnych, bo wszystko będą w stanie znaleźć w Internecie.

Artykuł powstał we współpracy ze sklepem internetowym eRozkosz.