Wibratory anatomiczne i ich zalety

Wibratory anatomiczne i ich zalety

internetowy sex shop
1/5 - (1 vote)

Czy wiesz, że wibrator już w XIX wieku był używany jako niezbędny lek na kobiecą histerię? Zabiegu dokonywał sam doktor za pomocą mosiężnego wibratora zasilanego prymitywną korbką.

Oczywiście zabieg odbywał się w obecności męża pacjentki. I zupełnie nikt nie uważał tego zabiegu za niewłaściwy, dlatego dziś również wibrator powinien być zwyczajnym wyposażeniem kobiety. Na rynku mamy do wyboru wiele rodzajów takich gadżetów erotycznych dla kobiet, a jednym z nich jest wibrator anatomiczny. Czym się on charakteryzuje?

Wibrator anatomiczny

Taki wibrator zazwyczaj wykonany jest z doskonałej jakości, opatentowanego medycznego silikonu, który jest bezpieczny dla środowiska oraz hypoalergiczny dla ciała, spełnia najwyższe standardy. Wyposażony jest w mocne, a jednocześnie ciche silniczki. Umieszczone są w obu końcówkach masażera, dzięki czemu stymulacja jest nieco mocniejsza. Najbardziej charakterystyczne jest dla niego to, że końcówki są zaprojektowane zgodnie z kobiecą anatomią, szczególnie jeśli chodzi o pobudzenie słynnego punktu G. Jak wiadomo odpowiednie pobudzenie tego miejsca dostarcza rozkosznych  i wyjątkowych wrażeń każdej kobiecie. Zazwyczaj orgazm osiągnięty przy odpowiednim pobudzeniu punktu G jest mocniejszy i trwa dłużej niż ten łechtaczkowy.

Wyjątkowość tego wibratora anatomicznego polega na jednoczesnej stymulacji nie tylko punktu G, ale i miejsca leżącego po drugiej stronie ścianki pochwy. Dzieje się tak za sprawą rozdwojonych ramion. Takie doznanie jest niemożliwe do zrealizowania przy użyciu tradycyjnego wibratora. W trakcie penetracji, wibrator anatomiczny dostarcza niezwykle przyjemnego wrażenia całkowitego wypełnienia, tym samym nie ma obawy o zbytnie rozepchanie wejścia do pochwy, co w przypadku zwykłych wibratorów  jest standardem.

Wibratory anatomiczne dostarczają jeszcze więcej przyjemności.

Końcówki adaptują się do indywidualnych, anatomicznych cech kobiety rozszerzając wraz z nimi, za sprawą elastycznego silikonu. Dlatego właśnie będzie on w pełni komfortowy zarówno dla młodych kobiet jak i dla tych które już urodziły dziecko. Taki wibrator zazwyczaj posiada kilka programów wibracji, które mogą być zmieniane za pomocą przycisku umieszczonego na rączce w bardzo ergonomiczny sposób. Jest on częścią wibratora anatomicznego i dzięki temu możliwa jest zupełnie łatwa obsługa również w sytuacji, kiedy dłonie są wilgotne. Sam proces zmiany programu jest szybki i w pełni komfortowy, każda kobieta będzie zadowolona z tego urządzenia.

Czy warto korzystać z wibratora

Wibrator jest zabawką erotyczną, która została wymyślona już w XIX wieku, warto jednak wiedzieć, że nawet w czasach prehistorycznych kobiety korzystały z bardzo prymitywnych, lecz spełniających swoją funkcję dildo. W Starożytności kobiety używała tykw, do których wcześniej wpuszczane były pszczoły, które rozsierdzone latały po urządzeniu wytwarzając wibracje gwarantujące osiągnięcie rozkoszy. Dzisiaj coraz więcej kobiet bez oporów korzysta z wibratora. Panie chętnie sięgają po ten gadżet przede wszystkim dlatego, że mogą zawsze z niego skorzystać, bez względu na to czy mają partnera, czy też nie.

To duża zaleta, ponieważ kobieta ma swoje potrzeby, które dzięki temu gadżetowi może zaspokoić zawsze i wszędzie. Warto mimo wszystko pamiętać, że to nie jedyna zaleta tego znanego od wieków urządzenia. Jego dużym atutem jest fakt, że dzięki niemu kobieta może lepiej poznać swoje ciało i przekonać się jakiego rodzaju pieszczoty sprawiają jej satysfakcję. To sprawia, że cała jakość współżycia seksualnego z partnerem znacznie wzrasta co dobrze wpływa również na pozaseksualną sferę w związku. Co ciekawe i kontrowersyjne, badania wskazuję, że korzystanie z wibratora może sprawić, że kobieta będzie znacznie wierniejsza. Bardzo często zdrada jest bowiem spowodowana nieobecnością partnera, natomiast kobiety sięgające po zabawki erotyczne o wiele rzadziej zdradzają, bowiem mimo nieobecności ukochanego ich potrzeby seksualne są wystarczająco zaspokojone.

Tak więc kobiety nie powinny obawiać się tego wynalazku, który jest stosowany już od czasów prehistorycznych. Warto wybrać odpowiedni model, którym może być właśnie wibrator anatomiczny. Jego odpowiedni kształt i budowa sprawiają, że pobudza on najważniejsze miejsce, odpowiedzialne za orgazm pochwowy, czyli punkt G.