Prostownica Philips MOISTURE PROTECT – recenzja

Prostownica Philips MOISTURE PROTECT – recenzja

Prostownica Philips MOISTURE PROTECT
Rate this post

Prostownica Moisture Protect spełnia wszelkie oczekiwania każdej kobiety. Zaczynając od nowoczesnego, kobiecego designu, kończąc na zastosowaniu i efekcie końcowym na włosach. Wizualnie, prostownica ma bardzo elegancki wygląd. Widać, że jest bardzo porządnie wykonana. Producent zadbał o wszystkie szczegóły dotyczące funkcjonalności tego urządzenia. Kabel nie skręca się za pomocą obrotowego połączenia przewodu z prostownicą. Dodatkowo prostownica posiada uchwyt do zawieszenia oraz praktyczne etui do przechowywania, co jest niezwykle praktyczne.

Co do samej funkcjonalności, prostownica całkowicie mnie zachwyciła. Po pierwsze bardzo szybko się nagrzewa, a co najważniejsze równie sprawnie prostuje włosy. Mimo iż posiadam bardzo niesforne włosy, prostownica już po pierwszym użyciu na wybranej partii włosów, sprawiła, że stały się one idealnie proste. Wielkim plusem jest możliwość dostosowania odpowiedniej temperatury do konkretnych włosów. W moim przypadku była to temperatura 170 stopni. Dzięki temu mam pewność, że prostowanie staje się bezpieczne dla moich włosów.

Kolejnym plusem jest funkcja Moisture Protect, która chroni włosy przed nadmiernym wysuszeniem. Rzeczywiście moje włosy, po wyprostowaniu wyglądają na bardzo zdrowe. Po wyprostowaniu włosy były gładkie, lśniące, nie puszyły się, a także nie elektryzowały. Mój problem polega na tym, iż włosy po kilku godzinach od wyprostowania, znów zaczynają się nieco skręcać. Po wyprostowaniu włosów prostownicą Moisture Protect, ten niezamierzony efekt jednak nie pojawił się, a to wszystko za sprawą, naładowanych ujemnie jonów, co jest kolejną innowacyjną funkcją tej prostownicy.

Następną zaletą prostownicy są wbudowane ruchome płytki, dzięki którym, prostując włosy, nie odczułam żadnego ciągnięcia, a co za tym idzie również wypadania. Dodam jeszcze, że prostownica, jeżeli zapomni się ją wyłączyć, sama robi to po około godzinie, dzięki funkcji automatycznego wyłączania. Podsumowując mój przebieg testu, mogę powiedzieć, że prostownica Moisture Protect jest według mnie ideałem.