Początki z biżuterią Pandora – co będzie potrzebne na start?

Początki z biżuterią Pandora – co będzie potrzebne na start?

biżuteria pandora
Rate this post

Pandora to duńska marka biżuterii, znanej z ręcznego wykończenia i wysokiej jakości. To światowy lider w produkcji wyrobów jubilerskich, który niezwykle szybko zyskał sobie grono zwolenniczek na całym świecie.

W asortymencie firmy znajduje się nie tylko znany i czołowy produkt tej marki, czyli bransoletki z charmsami, ale również pierścionki, kolczyki, naszyjniki i zawieszki. W chwili obecnej marka jest obecna na sześciu kontynentach, w ponad stu krajach.

Jakie były początki marki Pandora?

Założyciele firmy Pandora duńskie małżeństwo Per Enevoldsen i jego żona Winnie pragnęli stworzyć spersonalizowaną biżuterię dla kobiet, z najwyższej jakości materiałów, takich jak: srebro, złoto, półszlachetne i szlachetne kamienie oraz w przystępnych cenach. Inspiracją dla nich byli tajlandzcy jubilerzy, specjalizujący się w ręcznym wykonywaniu biżuterii.

Pomysł bransoletek z charmsami pojawił się w 2000 roku i to właśnie one zapewniły sukces marce i szybki jej rozwój. Biżuteria marki Pandora cieszy się ogromną popularnością ze względu na to, że pozwala kobietom wyrazić swój indywidualny styl, kobiecość, a także celebrować najważniejsze momenty w życiu.

Na czym polega nowatorstwo oferty marki Pandora?

Oferta marki Pandora umożliwiła nowe spojrzenie na biżuterię. Spersonalizowane produkty dają ogromne możliwości tworzenia własnych, indywidualnych ozdób. Najbardziej popularnych produktem tej marki jest bransoletka z charmsami, które można dowolnie komponować w zależności od nastroju.

Każda z kobiet może tworzyć unikatową biżuterię, wyrażającą w pełni jej indywidualność. Wystarczy kupić bransoletkę i wybierać w niezwykle bogatej ofercie charmsów, gdzie każdy z nich może symbolizować ważną chwilę w życiu, a skomponowany zestaw zawieszek jakąś historię. Podobnie rzecz ma się z pierścionkami.

Zamiast jednego z nich można zakładać kilka, komponując je według nastroju, potrzeb chwili. Odważne łączenie najwyższej próby złota ze srebrem, kamienie szlachetne z półszlachetnymi, perłami lub cyrkoniami pozwala uzyskać niezwykły efekt w postaci oryginalnych i zupełnie wyjątkowych kompozycji jubilerskich.

Wystarczy odrobina odwagi i wyobraźni, a oryginalna kompozycja będzie zdobiła dłoń właścicielki tej niezwykłej biżuterii. Projektanci marki umożliwili kobietom tworzenie indywidualnych kompozycji z kolczykami i łańcuszkami, dzięki zawieszkom lub łańcuszkom, które łączą różne stylistycznie elementy.

Co to są charmsy Pandory?

Marka Pandora nieodłącznie kojarzy się z bransoletką z charmsami. To właśnie one stały się przepustką marki do świata najwyższej klasy wyrobów jubilerskich i serc wielu kobiet na całym świecie. Wykonane są z najwyższej próby 14 – karatowego złota, skóry, a także tekstyliów, a zawieszki do nich ze szlachetnych kruszców i wysokiej jakości materiałów.

W ofercie firmy znajduje się niemal 600 różnych wzorów zawieszek. Wybór jest ogromny, dlatego każda z pań znajdzie coś dla siebie. Spersonalizowana kompozycja bransoletki z zawieszką będzie piękną ozdobą niezwykłych chwil w życiu, które warte są podkreślenia i utrwalenia, a skojarzone z zawieszką będą niezwykłą pamiątką i wspomnieniem ważnych momentów.

Co to są separatory?

Do spersonalizowanych bransoletek Pandora można dobrać nie tylko charmsy, ale również separatory, które są spłaszczonym po bokach koralikiem, często inkrustowanych,  ozdobionym cyrkoniami lub innymi kamieniami. Dzięki temu bransoletka staje się oryginalną ozdobą, zwracającą uwagę niezwykłym pięknem oryginalnych dodatków.

Charmsy można także rozdzielać separatorami i w takim celu zostały stworzone przez projektantów biżuterii Pandora. Ich celem jest stworzenie symetrycznych układów zawieszek, przedzielonych separatorami. Dzięki temu bransoletka zyskuje na elegancji i zadowoli każdego konesera klasycznego i symetrycznego piękna. Z dokładną ofertą firmt Pandora można zapoznać się na stronie ekokarat.pl.

pandora biżuteria

Co to są łańcuszki zabezpieczające?

Zadaniem łańcuszków zabezpieczających przygotowanych przez firmę Pandora jest ochrona bransoletki przed otwarciem standardowego zapięcia i zgubieniem charmsów. Każda z bransoletek zakończona jest koralikiem w kształcie kulki, na którym znajduje się logo duńskiej firmy.

Takie zakończenie umożliwia swobodne nanizanie charmsów i separatorów w celu stworzenia dowolnych kompozycji. Odznacza się ono delikatnością, dlatego można, wykonując codzienne czynności, zahaczyć bransoletką zaopatrzoną w zawieszki.

Aby uniknąć otworzenia się zapięcia firma przygotowała łańcuszki zabezpieczające. Niepowetowaną stratą byłoby zgubienie zawieszek, które produkuje się w edycjach limitowanych, dlatego kupienie drugiej zawieszki jest niemożliwe. Warto wobec tego zabezpieczyć wyjątkową bransoletkę, wyposażając ją w łańcuszek zabezpieczający.