Oceniamy produkty – Collinite No. 476s Super DoubleCoat Wax

Oceniamy produkty – Collinite No. 476s Super DoubleCoat Wax

collinite-476s
Rate this post

Ależ długa nazwa! Zapewne tak powie większość z was. Mniejszość – czyli być może fani motoryzacji, a przede wszystkim auto detailingu mogą jednak stwierdzić, że niezależnie od długości nazwy, liczy się jakość produktu. A o jakości można mówić sporo w przypadku marki Collinite.Dziś postanowiliśmy zamieścić naszą pierwszą recenzję produktu niszowego. Na pierwszy ogień dane nam było przetestować oraz zrecenzować preparat woskowy od marki Collinite o oznaczeniu 476s. Jest klasyczną mieszanką polimeru oraz wysokiej jakości carnauby, dzięki czemu może poszczycić się wyjątkowo wysoką jakością. Do czego to służy?

Collinite 476s to świetny środek, który zapobiega pogorszeniu się estetyki oraz jakości karoserii naszego auta, dzieje się to za sprawą wykorzystania świetnego składu. Ochrona przede warunkami atmosferycznymi to nie wszystko. Preparat, który otrzymaliśmy do recenzji od sklepu Urban Detailing chroni również przed korozją, promieniami UV, solą, a nawet przed przebarwieniami, które z biegiem czasu wydają się być czymś nieuchronnym na autach, które posiadają niskiej jakości lakier. Produkt jest pochodzenie amerykańskiego i jest ręcznie odlewany, zatem niech was nie zdziwi cena za 266 mililitrów – 89, 99 złotych. Cena jednak ma swoje uzasadnienie. 476s to produkt uniwersalny – dzięki niemu zabezpieczymy karoserię nie tylko auto prywatnego, ale także skuterów, pługów, łodzi czy nawet ciężarówek.

Producenci z Ameryki zalecają aby stosować preparat w temperaturze około 20 stopni Celsjusza. Wystarczy nałożyć cienką warstwę na powierzchnię przy użyciu aplikatora, który zostanie dołączony do zestawu. Jeśli dobrze to zrobimy to wystarczy 15 minut aby przystąpić do polerowanie –  najlepiej wykorzystać w tym celu dobrej jakości ściereczką wykonaną z mikrofibry.

Ile wystawiamy gwiazdek?

Całe pięć!

collinite-476s