Kross Level – najlepsze modele

Kross Level – najlepsze modele

Kross Level 2
Rate this post

Model 11.0 wyposażono w nieco zmodyfikowaną ramę, która gwarantuje lepsze wyniki od innych modeli w serii. Posiada najwyższej klasy osprzęt marki Shimano. Bezpieczeństwo gwarantują hamulce hydrauliczne. Za niską wagę odpowiada zaś rama wykonana z materiału o nazwie T784 Carbon oraz aluminiowa kierownica i wsporniki. Rower jest lekki i gotowy na szaleństwo na szlaku.

Model 12.0 to pewniak na ciężkie warunki. Lekka rama skonstruowana z materiału o nazwie D84 Carbon SL i niezawodny napęd marki Sram pozwalają na szybkie pokonywanie długich dystansów. Nie mogło również zabraknąć hamulców hydraulicznych- w tym modelu są to hamulce firmy Sram. Jednak, aby jeszcze wzmocnić siłę hamowania i poprawić jego efektywność producent zdecydował się zamontować dodatkowy system post mount. Taki rower na pewno nie zawiedzie żadnego zapalonego rowerzysty.

Model 13.0 to udoskonalona wersja niższych modeli. Również w nim zamontowano najwyższej jakości osprzęt na ramie wykonanej z materiału D84 Carbon SL oraz aluminiową kierownicę i wsporniki. Jest leciutki- waży niewiele ponad 10 kg. Za bezpieczeństwo odpowiadają hydrauliczne hamulce tarczowe oraz wspomagający je system post mount.

Każdy miłośnik rowerów górskich z pewnością znajdzie odpowiadający mu model wśród serii Kross Level, jednak powyższe rowery zasługują na szczególną uwagę ze względu na jakość komponentów użytych do ich produkcji oraz przemyślaną konstrukcję pozwalającą osiągać najlepsze wyniki.

Kross Level 3
Jeden z najpopularniejszych modeli z serii Level: 3.0 – do kupienia w PM Bike.