Buty robocze Portwest Trainer SB

Buty robocze Portwest Trainer SB

Rate this post

Portwest to firma słynąca z produkcji obuwia roboczego najwyższej jakości. Zgromadzona wiedza oraz doświadczenie sprawiają, że produkowane modele zapewniają kompleksową ochronę stopy oraz komfort użytkowania, który w wielu pracach jest konieczny. Połączenie tych elementów z niską ceną sprawia, że Portwest uważany jest za lidera wśród producentów obuwia roboczego. Czy słusznie? W tej recenzji przyjrzymy się bliżej modelowi Trainer SB, który można nabyć m.in. w sklepie BHP Gabi nieco ponad 200 złotych.

Bezpieczna podeszwa

Na początku przyjrzyjmy się podeszwie tego buta – wykonana z grubej gumy zapewnia ochronę przed temperaturami sięgającymi nawet do  300 °C. Zastosowanie antypoślizgowego materiału wpływa na bezpieczeństwo, gdyż podeszwa bardo dobrze radzi sobie na śliskich nawierzchniach, pokrytych np. smarami. Wkładka znajdująca się w bucie korzysta z innowacyjnej technologii Phylon wpływa w dużym stopniu na komfort chodzenia – pianka dobrze amortyzuje kroki z minimalizuje uczucie zmęczenia stopy. W podeszwie mieści się także metalowa wkładka, która chroni przed przebiciem. Użytkownicy tych butów nie muszą się więc martwić o gwoździe oraz inne twarde przedmioty, po których przyjdzie im chodzić.

Jakość i bezpieczeństwo

Za ochronę palców odpowiada metalowy podnosek, który chroni wszystkie palce przed uderzeniami o sile nawet 200 J. Obuwie zostało wykonane z wysokiej jakości skóry licowanej, co zapewnia mu elegancki oraz nowoczesny wygląd. Podszewka buta składa się z higroskopijnej tkaniny, która bardzo skutecznie pochłania wodę, a tym samym dobrze chroni przed przemoczeniem.

Czy warto postawić na model Trainer SB marki Portwest? Naszym zdaniem tak! Ciężko będzie nam znaleźć obuwie o podobnej specyfikacji oraz tak konkurencyjnej cenie. Ten model posiada wszelkie niezbędne atrybuty, które świadczą o jego jakości – w tym przydziale cenowym nie znajdziemy innego obuwia tak dobrze łączącego komfort z bezpieczeństwem.

Ile wystawiamy gwiazdek?

☆☆☆☆☆

Pięć

Zamów produkt za 89,99 zł – przejdź do sklepu Gabi BHP.

buty_robocze_ochronnebuty_robocze_ochronne_2