Aparat Oddechowy MSA AirGo Fix

Aparat Oddechowy MSA AirGo Fix

aparat_oddechowy
Rate this post

Nasze płuca są jednym z najważniejszych organów, przez który dostarczamy tlen do organizmu. W niektórych warunkach nasze drogi oddechowe narażone są na uszkodzenie. Czynników szkodliwych jest całkiem sporo. Mogą być to opary toksycznych substancji, pyły czy też za duże stężenie dwutlenku węgla. Jak radzić sobie w ciężkich warunkach i zadbać o ochronę płuc? Na rynku funkcjonuje wiele firm zajmujących się produkcją sprzętu ochronnego, ale dziś przyjrzymy się produktowi z segmentu premium, który zapewnia kompleksową ochronę dróg oddechowych na najwyższym poziomie.


O jakim produkcie mowa? Aparat Oddechowy MSA AirGo Fix jest modelem od wielu lat chętnie wybieranym przez osoby pracujące w ciężkich warunkach. Produkt jest połączeniem noszaka AirGo Compact z pasami Pro. Trwałość tego urządzenia w połączeniu z przystępną ceną sprawiły, że jest ono jednym z najczęściej wybieranych przez fabryki, platformy wiertnicze itp. Uniwersalność aparatu pozwala na jego używanie w praktycznie każdych warunkach. Jest to jeden z największych atutów produktu firmy MSA.

Specyfikacja produktu

Aparat Oddechowy MSA AirGo Fix jest znany z niezwykle małej wagi. Zastosowanie lekkich komponentów oraz stopów aluminium sprawiły, że użytkownicy nie narzekają na za duże obciążenie w trakcie noszenia. Ciężar jest dodatkowo rozprowadzany równomiernie, co gwarantuje bardzo wysoki komforty użytkowania. W skład tego zestawu wchodzi maska Ultra Elite, która została świetnie zaprojektowana, dzięki czemu nie ogranicza ani nie prowadzi do zniekształcenia obrazu. Jej ergonomiczne kształty to dodatkowy atut, który zapewnia ochronę dróg oddechowych przez długie godziny. Automat AutoMaXX to kluczowy element tego zestawu. Odpowiada on za filtrację dostarczanego powietrza, a dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, zużycie filtrów jest bardzo niskie, przy zachowaniu maksymalnej efektywności.